Veloden UA 2015Всеукраїнський Велодень — це головне свято велосипедистів. Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення цивілізованих та безпечних умов для велосипедистів за європейськими стандартами.

Всеукраїнський Велодень відбудеться 30 травня в Києві. Столичні велосипедисти організованими колонами з 10 районів міста приїдуть на Європейську площу. О 10:00 буде зроблено групове фото з рекордною кількістю учасників.

Святковий парад стартує за маршрутом: Європейська площа — Майдан Незалежності – вул. Хрещатик — вул. Велика Васильківська — вул. Ковпака — вул. Антоновича – м. Либідська (розворот) — вул. Велика Васильківська — вул. Хрещатик — Майдан Незалежності — Європейська площа.
Рух вздовж маршруту буде перекрито.

Кожен з учасників може приєднатися до тематичних колон: дитячо-батьківської, (котра матиме більш короткий маршрут, навколо Бессарабської площі), патріотичної, колони стильних та незвичайних велосипедів, ролерської, костюмованої, корпоративної. Традиційно до участі в акції буде запрошено послів іноземних держав та зірок шоу-бізнесу та спорту. Очікувана кількість учасників — близько 5000. Безпеку руху районних колон забезпечуватимуть автівки ДАІ та регулювальники з числа велосипедистів.
Читать дальше >